Wiadomości

Dobro. Im więcej go dajesz - tym więcej dostajesz...Zapraszamy do udziału w konkursie!

Data publikacji 03.12.2021

Zapraszamy do udziału w konkursie literacko - plastycznym z okazji 18-tych urodzin maskotki policyjnej – Sznupka. Ten wyjątkowy dla siebie dzień Sznupek dedykuje tym, którzy przede wszystkim potrzebują pomocy w myśl maksymy: "Dobro. Im więcej go dajesz - tym więcej dostajesz...". Konkurs skierowany jest do dzieci szkół podstawowych klas I-IV z terenu miasta Rybnika i powiatu rybnickiego.

Komenda Miejska Policji w Rybniku we współpracy z Zespołem ds. Bezdomności Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybniku, Schroniskiem Św. Brata Alberta w Przegędzy, Jana Pawła II w Rybniku oraz Schroniskiem dla Osób Bezdomnych "Dom Nadziei"w Rybniku ogłasza konkurs literacko – plastycznym, którego przedmiotem jest stworzenie kartki świątecznej.

5 grudnia 2021 roku policyjna maskotka SZNUPEK obchodzi 18 urodziny. Ten wyjątkowy dla siebie dzień dedykuje tym, którzy przede wszystkim potrzebują pomocy w myśl maksymy: "Dobro. Im więcej go dajesz - tym więcej dostajesz..."Konkurs skierowany jest do dzieci szkół podstawowych klas I-IV z terenu miasta Rybnika i powiatu rybnickiego. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym przez rodzica/opiekuna prawnego należy przesłać do Komendy Miejskiej Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, 44-200 Rybnik lub dostarczyć osobiście i wrzucić do skrzynki konkursowej, która umieszczona jest w holu. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać dzwoniąc do Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod nr tel. 47 8557 369, 798 032 244.

 

Pliki do pobrania

  • 860.13 KB
    Formularz zgłoszeniowy.
  • 1.28 MB
    Regulamin konkursu - kartka świąteczna.
Powrót na górę strony