Wiadomości

Poszukujemy świadków zdarzenia w Czerwionce-Leszczynach

Data publikacji 06.09.2022

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia, w którym obrażeń doznał 85-latek. Do sytuacji doszło 10 sierpnia br., w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy Ks. Pojdy. Świadków prosimy o kontakt z Policją. W szczególności prosimy o kontakt kierowców dysponujących zapisem monitoringów z pojazdów poruszających się we wskazanym rejonie.

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia br., pomiędzy godziną 18.30 - 20.49., na ulicy Ks. Pojdy w Czerwionce — Leszczynach. Śledczy wyjaśniają w jakich okolicznościach obrażeń głowy doznał 85-letni pieszy. Jak wynika z ustaleń kryminalnych, pokrzywdzony mężczyzna został odnaleziony przez przypadkowych świadków, o godzinie 20.49 na poboczu ulicy Ks. Pojdy, bezpośrednio pod mostem przy PKP Leszczyny. Pokrzywdzony ostatni raz był widziany w miejscu zamieszkania w Rybniku, około godziny 18.10 - 19.00 i prawdopodobnie udał się pieszo ulicą Poręby, w kierunku wiaduktu PKP Leszczyny.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce — Leszczynach pod numerem telefonu: 47 85 577 10. W szczególności prosimy o kontakt kierowców dysponujących zapisem monitoringów z pojazdów poruszających się tego dnia w tym rejonie. Informacje można przesyłać również mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony