Wiadomości

Promowali służbę w Policji na Targach Pracy

Data publikacji 01.06.2023

W Branżowej Szkole I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbyły się Targi Pracy. Wśród potencjalnych pracodawców nie zabrakło stanowiska przygotowanego przez rybnicką komendę. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji otrzymały informacje na temat koniecznych do spełnienia warunków oraz na temat postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. Do wstąpienia w szeregi umundurowanej formacji zachęcali policjanci z zespołu zadr i szkolenia

W Branżowej Szkole I Stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku odbyły się Targi Pracy. Organizatorami Targów było Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rybniku wraz ze szkołą. Celem Targów była prezentacja ofert pracy oraz promocja zatrudnienia dla młodzieży. Uczniowie mogli zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy stałej, sezonowej oraz pracy za granicą.

Wśród pracodawców, przedsiębiorców, a także innych służb, swoje stoisko informacyjne przygotowali również policjanci z Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi. Specjalista z zespołu kadr – sierżant sztabowy Barbara Klamecka wraz z sierżantem sztabowym Dariuszem Moc opowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani służbą w policji otrzymali informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach największej formacji mundurowej w kraju.

Jeśli marzysz o pracy w Policji zajrzyj TUTAJ

Powrót na górę strony